سخن سرا

بر بال اندیشه پرواز کن...

سخن سرا

بر بال اندیشه پرواز کن...

۳ مطلب در شهریور ۱۳۹۷ ثبت شده است

یکی از قطعات موسیقی متن فیلم «مرسدس» اثر زنده یاد «بابک بیات» که احتمالا زیاد در برنامه‌های دفاع مقدس یا روی کلیپ‌های مربوط به شهدا شنیده‌اید. ( هرچند اصل فیلم هیچ ربطی به دفاع مقدس ندارد!)

دو نسخه از این موسیقی را برای شما قرار داده‌ام. نسخه اول کوتاه تر و ساده است و نسخه دوم طولانی تر و همراه با افکت صدای تیر و رزمندگان است.

از این موسیقی می‌توانید به عنوان زیرصدای مجری در برنامه های یادواره شهدا، دفاع مقدس، روایتگری و نقل خاطره استفاده کنید.

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گیرد.

موسقی متن یادواره شهدا ( بدون افکت)

موسیقی متن یادواره شهدا (همراه با افکت)

۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۹ شهریور ۹۷ ، ۲۰:۴۴
مسعود پایمرد

این متن مناسب برگزاری برنامه هایی با موضوع شهداست. توجه داشته باشید که لازم است متن را مطابق برنامه خود ویرایش و اصلاح کنید.

فایل pdf و word مطلب از لینک های زیر قابل دریافت است. همچنین شما می‌توانید متن کامل را در بخش ادامه‌ی مطلب همین پست بخوانید.

دریافت فایل word :

دریافت فایل pdf: 

نکته: زیرصداهای مناسب برای برنامه‌ی یادواره شهدا و هفته دفاع مقدس را می‌توانید در بخش موضوعات > بانک زیرصدا > دفاع مقدس مشاهده و دریافت کنید.

مشاهده متن کامل در ادامه‌ی مطلب:

۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۸ شهریور ۹۷ ، ۲۰:۳۷
مسعود پایمرد

پیش از استفاده به این چند نکته توجه داشته باشید:

1.سرود ملی در حکم مقدمه و پیش برنامه است و باید در ابتدای مراسم پخش شود.  برنامه پس از آن، با قرائت قرآن آغاز خواهد شد. 

2. در برنامه‌ها (به ویژه برنامه های رسمی) بهتر است از قاری برای قرائت قرآن استفاده کنید. در صورت نداشتن قاری یا در مواقع ضروری می‌توانید به تناسب برنامه خود از فایل‌های موجود در این پست استفاده کنید.

3. دقت کنید که در هرحال اولویت با تصویر است. بنابراین سعی کنید هم سرود ملی و هم قرائت قرآن به صورت تصویری پخش شوند. با این حال، اگر سیستم پخش تصویر ندارید یا مایل به استفاده از فایل صوتی هستید، امکان دریافت صوت نیز برای شما قرار داده شده است.

4. برای برگزاری یک برنامه متمایز، شما همچنین نیاز به زیرصدای مجری خواهید داشت. برای دسترسی به بانک زیرصدای سخن سرا اینجا کلیک کنید.

برای دریافت فایل‌های سرود ملی و قرائت قرآن به ادامه‌ی مطلب بروید.

۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۰ شهریور ۹۷ ، ۱۸:۰۲
مسعود پایمرد